
Smikkelen én Spelen!
Bij Den Overkant eet je pas als je uitgespeeld bent!
In een sfeervolle ruimte kun je bij Den Overkant heerlijk genieten van gerechten voor groot en klein. Er zijn gezellige plekjes voor een tafeltje van twee of vier en in een handomdraai is er de mogelijkheid om met een grote groep lekker te kunnen eten.
Bij Den Overkant is er aan de voorzijde een leuk terras. Aan de achterzijde is er een ruim terras met daaraan grenzend een gloednieuwe speeltuin voor de kinderen. Een uitdagend springkussen is de blikvanger, maar natuurlijk zijn de schommel en wip niet vergeten. Dit alles in mooi afgebakend gebied voor de kinderen met zand en gras. In de tijd dat de kinderen zich vermaken geniet jij heerlijk op het terras en kom je even bij!
Den Overkant
Dorpstraat 1
5133 AD Riel
Prijs
Op de site van Den Overkant vind je de menukaart met alle prijzen.Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie in het Ontdekstation
Elke dag geopend in de meivakantie. Ga aan de slag met water, vogelhuisje bouwen en ontdekken!
GlowGolf Waalwijk
Speel glow-in-the-dark minigolf in een waanzinnig 3D decor! bij 't Bourgondisch Hof!
Bloembommetjes maken bij Bezoekerscentrum Oisterwijk
Kom in de meivakantie en maak je eigen bloembommetjes maken voor je tuin, balkon of in de berm!Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

7 x Binnenspeeltuin
Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
