Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gitaarles bij Factorium

Leer gitaar spelen bij Factorium Cultuurmakers!

De gitaar: een instrument dat je overal mee naar toe kunt nemen en dat geschikt is voor alle muziekstijlen! Wil jij graag gitaar leren spelen? Of jezelf juist verder ontwikkelen op het gebied van het gitaarspel? Bij Factorium is het te doen.

Zij bieden lessen voor alle leeftijden en niveaus. De lesmethode wordt afgestemd met de docent en is afhankelijk van niveau, aanleg en muzikale interesse. Voor kinderen adviseren ze te starten vanaf acht jaar.

Groepsles
Gitaar spelen is leuk. Maar samen gitaar spelen is nog veel leuker! Daarom biedt Factorium groepslessen aan per groepen van zes personen. Zo heb je én langer les én leer je meteen samen muziek maken.

Bij het samenstellen van de groepen houden ze rekening met jouw beschikbaarheid en kijken ze zo goed mogelijk naar leeftijd en niveau.

Gaat het goed en heb je het naar je zin? Na drie jaar zit je in principe op A-niveau en kun je doorstromen naar de vervolgopleiding. Als je al eerder je A-diploma haalt kun je eerder doorstromen. Dat gebeurt altijd in overleg met je docent.

Instrument huren/kopen
Het juiste formaat gitaar is afhankelijk van de leeftijd en lengte van de persoon die het instrument bespeelt. Factorium adviseert graag over het huren of aankopen van een instrument.

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Factorium Cultuurmakers

Koningsplein 11a

5038 WG Tilburg

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Toon op kaart

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo 2025

Zoek je nog een uitje voor de herfstvakantie? Kom tussen 10 en 19 oktober naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)

9 x Terras met speeltuin en lekker eten!

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg

Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief