Dansen en bewegen
Op een eigen en natuurlijke manier leren dansen vooral met veel plezier en eigen inbreng.
Enthousiast laten Gerry en Marianne de kinderen spelenderwijs hun eigen dans moves ontdekken. De kinderen verkennen en verruimen zo hun bewegingsmogelijkheden, zonder oordeel.
Ze ontwikkelen hun dansvaardigheid, creativiteit en lichaamsbewustzijn. Zowel individueel als in samenspel met andere kinderen. In de lessen kan er gewerkt worden vanuit verschillende muzische facetten, beeld, muziek, drama en taal.
Aan het eind van de lessenreeks geven de kinderen een dansvoorstelling voor ouders en belangstellenden, dat is natuurlijk helemaal super leuk!
Klik voor meer informatie op de roze button en ga lekker dansen!
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
De zomeruitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Tilburg en iets verder weg!
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.