Dansen en bewegen
Op een eigen en natuurlijke manier leren dansen vooral met veel plezier en eigen inbreng.
Enthousiast laten Gerry en Marianne de kinderen spelenderwijs hun eigen dans moves ontdekken. De kinderen verkennen en verruimen zo hun bewegingsmogelijkheden, zonder oordeel.
Ze ontwikkelen hun dansvaardigheid, creativiteit en lichaamsbewustzijn. Zowel individueel als in samenspel met andere kinderen. In de lessen kan er gewerkt worden vanuit verschillende muzische facetten, beeld, muziek, drama en taal.
Aan het eind van de lessenreeks geven de kinderen een dansvoorstelling voor ouders en belangstellenden, dat is natuurlijk helemaal super leuk!
Klik voor meer informatie op de roze button en ga lekker dansen!
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
Je eigen paastak maken
Het is alweer bijna Pasen! Om je huis te versieren, hebben wij 3 vrolijke paastakken voor je bedacht om zelf te maken. Gezellig samen met je kinderen. Succes en deel het resultaat op Facebook, vinden wij leuk!
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?