
Dansen en bewegen
Op een eigen en natuurlijke manier leren dansen vooral met veel plezier en eigen inbreng.
Enthousiast laten Gerry en Marianne de kinderen spelenderwijs hun eigen dans moves ontdekken. De kinderen verkennen en verruimen zo hun bewegingsmogelijkheden, zonder oordeel.
Ze ontwikkelen hun dansvaardigheid, creativiteit en lichaamsbewustzijn. Zowel individueel als in samenspel met andere kinderen. In de lessen kan er gewerkt worden vanuit verschillende muzische facetten, beeld, muziek, drama en taal.
Aan het eind van de lessenreeks geven de kinderen een dansvoorstelling voor ouders en belangstellenden, dat is natuurlijk helemaal super leuk!
Klik voor meer informatie op de roze button en ga lekker dansen!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!
Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!
6x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo 2025
Zoek je nog een uitje voor de herfstvakantie? Kom tussen 10 en 19 oktober naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)