GRRR… ik ben een boze dino! (4+)
Een muzikaal avontuur voor de allerkleinsten.
Lil Ones komt naar het theater en neemt je mee in een vrolijk verhaal vol muziek en fantasie. Je volgt Luca die erachter komt dat zijn geliefde dinoknuffel Didi Dino verdwenen is. Zonder zijn knuffel lukt slapen echt niet. Samen met buurmeisje Ella gaat hij op pad door de flat. Zal Luca zijn knuffel op tijd terugvinden? En wie is toch die mysterieuze nieuwe bovenbuurman?
Onderweg hoor je bekende kinderliedjes in een nieuw jasje, met moderne beats en invloeden uit verschillende muziekstijlen. Dat maakt deze voorstelling speels en eigentijds, precies zoals je van Lil Ones, het platform van Top Notch, mag verwachten. Want waarom zouden kinderliedjes altijd hetzelfde moeten klinken?
De voorstelling is geschreven en geregisseerd door Naomi van der Linden, bekend van onder meer nijntje de musical en De Regels van Floor.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Data:
- zondag 13 juni 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Schouwburgring
5038 Tilburg
Openingstijden
13:30 en 15:30 uurPrijs
€ 24,50Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!