Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gymnastiek & Turnen

Gymnastiek- en Turnvereniging DOS is een bruisende en gezellige sportvereniging!

Gymnastiek en Turnvereniging Door Oefening Sterk ( GV DOS ) is opgericht in 1946. Ondanks dat de vereniging al meer dan 65 jaar bestaan, zijn ze nog steeds een zeer bruisende en gezellige sportvereniging, waarbij meedoen zeker zo belangrijk is dan winnen.

Turnen op recreanten-nivo staat bij GV DOS hoog in het vaandel, maar ook de wedstrijdsporters krijgen op alle gebied de juiste ondersteuning.  Ze hebben de volgende onderdelen waar men zich in kan ontwikkelen of gewoon lekker kan meedoen:         Ouder-kind gym, Peuter-kleutergym, Turnen meisjes, turnen jongens, Springlessen, Dames-gym, Heren volleybal G-gym. Alle lessen worden door gekwalificeerde trainers gegeven in sportzaal de Schelf in Udenhout. De Schelf is in 2009 uitgebreid met een op turnen gespecialiseerde gedeelte met vaste turn-toestellen met een valkuil eronder. Iedereen is welkom bij de club, of je nu wel of niet in Udenhout woont.

Gymnastiek -Turnvereniging DOS

Van Heeswijkstraat

5071 Udenhout

Openingstijden Maandag:jongens- en ouder-kindlessen.
Dinsdag en donderdag: Turnlessen 
Woensdag: kleuterles en groepsspringen
Kijk voor alles lestijden op de site.
Prijs Kijk voor alle tarieven op de site.
Mail direct

Mail direct naar Gymnastiek -Turnvereniging DOS

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, het Spellenspektakel komt eraan!

Den Haag: superleuke stad voor kinderen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x knutselen om bladeren om te toveren tot dieren

Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond; in het bos, op straat, in het park of in de tuin. In de herfst zijn ze helemaal mooi met allemaal verschillende kleuren. Perfect knutselmateriaal! Met deze 11 makkelijke ideeën maak je super grappige dieren van bladeren.

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief