Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Gymnastiek & Turnen

Gymnastiek- en Turnvereniging DOS is een bruisende en gezellige sportvereniging!

Gymnastiek en Turnvereniging Door Oefening Sterk ( GV DOS ) is opgericht in 1946. Ondanks dat de vereniging al meer dan 65 jaar bestaan, zijn ze nog steeds een zeer bruisende en gezellige sportvereniging, waarbij meedoen zeker zo belangrijk is dan winnen.

Turnen op recreanten-nivo staat bij GV DOS hoog in het vaandel, maar ook de wedstrijdsporters krijgen op alle gebied de juiste ondersteuning.  Ze hebben de volgende onderdelen waar men zich in kan ontwikkelen of gewoon lekker kan meedoen:         Ouder-kind gym, Peuter-kleutergym, Turnen meisjes, turnen jongens, Springlessen, Dames-gym, Heren volleybal G-gym. Alle lessen worden door gekwalificeerde trainers gegeven in sportzaal de Schelf in Udenhout. De Schelf is in 2009 uitgebreid met een op turnen gespecialiseerde gedeelte met vaste turn-toestellen met een valkuil eronder. Iedereen is welkom bij de club, of je nu wel of niet in Udenhout woont.

Gymnastiek -Turnvereniging DOS

Van Heeswijkstraat

5071 Udenhout

Openingstijden Maandag:jongens- en ouder-kindlessen.
Dinsdag en donderdag: Turnlessen 
Woensdag: kleuterles en groepsspringen
Kijk voor alles lestijden op de site.
Prijs Kijk voor alle tarieven op de site.
Mail direct

Mail direct naar Gymnastiek -Turnvereniging DOS

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer

Lijstjes voor Tilburg

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Maak samen met je kind een interieurplan!

Je kind wil een andere kamer. Jij denkt; hoe dan?!

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

7 x Binnenspeeltuin

Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!