Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje Hall of Fame

Hier ben je goed voor een origineel kinderfeestje; leren skateboarden of een musicalster worden.

Dit is zo’n originele locatie voor kinderfeestjes. Hall of Fame is een cultuurfabriek in een industrieel gebouw. Hier is van alles te beleven en dus ook ruimte voor kinderfeestjes. Je kan je aanmelden voor een feestje bij het skatepark Ladybird. De kids gaan dan met elkaar leren skaten op een feestelijke manier. Maar als je kind skaten helemaal niet leuk vindt en veel houdt van zingen en dansen dan zit je kind hier ook goed.

Er kan ook een musicalfeestje gevierd worden. ‘Verkleedkist de musical’. De kids verzinnen hun eigen verhaal onder leiding van een professionele danser en kunnen van alles uit de verkleedkist trekken om dit bij de dans en het verhaal te gebruiken. 

Ben je nieuwschierig geworden naar de mogelijkheden? Klik dan op de roze button.

Benieuwd naar onze andere tips voor kinderfeestjes? Kijk dan hier.

Hall of Fame

Burgemeester Brokxlaan 6

5041 SB Tilburg

Mail direct

Mail direct naar Hall of Fame

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Speelland outdoor – kinderfeestje

Een feestje vol speelplezier en waterpret in Speelland Beekse Bergen

Kinderfeestje bij Bounce Valley Waalwijk

Vier het kinderfeestje in dit vette Airpark in Waalwijk en jump daarna verder bij You Jump!

Samen in beweging

Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo

Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!