Kinderfeestje Hall of Fame
Hier ben je goed voor een origineel kinderfeestje; leren skateboarden of een musicalster worden.
Dit is zo’n originele locatie voor kinderfeestjes. Hall of Fame is een cultuurfabriek in een industrieel gebouw. Hier is van alles te beleven en dus ook ruimte voor kinderfeestjes. Je kan je aanmelden voor een feestje bij het skatepark Ladybird. De kids gaan dan met elkaar leren skaten op een feestelijke manier. Maar als je kind skaten helemaal niet leuk vindt en veel houdt van zingen en dansen dan zit je kind hier ook goed.
Er kan ook een musicalfeestje gevierd worden. ‘Verkleedkist de musical’. De kids verzinnen hun eigen verhaal onder leiding van een professionele danser en kunnen van alles uit de verkleedkist trekken om dit bij de dans en het verhaal te gebruiken.
Ben je nieuwschierig geworden naar de mogelijkheden? Klik dan op de roze button.
Benieuwd naar onze andere tips voor kinderfeestjes? Kijk dan hier.
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg
Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!