JeugdNatuurGroep IVN
Kom alles te weten over de natuur bij JeugdNatuurGroep IVN Tilburg!
Vind jij het heerlijk om buiten te zijn? Ben jij nieuwsgierig naar de natuur? Dan is de JeugdNatuurGroep IVN Tilburg écht iets voor jou!
2x per maand op zaterdag kun je alles te weten komen over de natuur. Je gaat op ontdekking in de natuur en samen met leeftijdsgenoten kom jij te weten wat er in de natuur groeit, bloeit en leeft. Zo leuk!
Praktisch
Leeftijd: 6 – 12 jaar
Locatie: De Zwammenberg, Zijstraat 20, 5176 NG in De Moer
Wanneer: op zaterdag, 2x per maand
Nieuwsgierig naar de natuur? Klik op de roze button en meld je gelijk aan.
IVN Tilburg
Professor Verbernelaan 40
5037 AG Tilburg
Openingstijden
Zaterdag: 14.00 - 17.00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Nieuw cursusseizoen Factorium
Meld je aan voor een gratis proefles dans, muziek, theater en musical bij Factorium Cultuurmakers
Carnavalsactiviteiten bij Ontdekstation013
De dagen na Carnaval vier je bij Ontdekstation.
Carnavalsvakantie Steenuil
Er is van alles te doen tijdens de carnavalsvakantie bij De SteenuilBlogs & inspiratie
Alle blogs
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
10x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!