
Speeltuin onder de bomen
De Karen Weening speeltuin ligt beschut en je kunt er eindeloos spelen!
De Karen Weening speeltuin is een buitenspeeltuin op de hoek van de Kruizemuntweg en Lavendelweg in Tilburg. De speeltuin ligt in een bosgebied van 10.000 m², is prachtig aangelegd en wordt door een groep vrijwilligers uit de wijk i.s.m. de Twern beheerd.
In de speeltuin bevindt zich een ontmoetingsruimte ‘Ons Keetje’ genaamd. Hier kun je computeren, tafelvoetballen, poolen en spelletjes spelen. Ook kun je er koffie/thee, frisdrank, snoep en ijs kopen. Tijdens de schoolvakanties is ‘Ons Keetje’ twee dagen extra open, namelijk op dinsdag en donderdag.
Ook worden er jaarlijks leuke activiteiten in de speeltuin gehouden en in ‘Ons Keetje’. Wil je weten wat? Houd onze Uitagenda in de gaten!
Stichting Karenweeningspeeltuin
Lavendelweg 189
5044 AD Tilburg
Openingstijden
Woensdag en zondag: 14.00 tot 17.00 uurVoor scholen zijn de openingstijden op aanvraag
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Toffe zomervakantie uitjes
Wat een heerlijkheid dat de zomervakantie voor de deur staat. Wij kunnen echt niet wachten. We hopen uiteraard op mooi weer maar voor de regenachtige dagen zijn er ook genoeg toffe tips.
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg
Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.