Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tilburgse Sterrentocht

Een lichtgevend spektakel van solidariteit en cultuur!

Op zondag 2 februari trekt opnieuw de Tilburgse Sterrentocht vanaf het Willemsplein door de binnenstad van Tilburg. Een spektakel vol Tilburgse cultuur. Voorop gaat een enorme lichtgevende ster die we met z’n allen volgen.

Met de Tilburgse Sterrentocht dragen we de volgende idealen uit: solidariteit, delen, samen en gelijkwaardigheid. Onder het motto: ‘Er is maar één toekomst en dat is een gezamenlijke’.

Licht is het centrale thema in de Tilburgse Sterrentocht. Licht is universeel en speelt een rol in alle culturen. Kinderen hebben lampionnen gemaakt en in wijken zijn lichtsculpturen gebouwd. Álle Tilburgers zijn welkom om te komen genieten van dit bijzondere evenement. De Tilburgse Sterrentocht is voor alle leeftijden. Loop mee!

Dit evenement wordt georganiseerd door Stichting Het Vierde Geschenk, de drijvende kracht achter de Tilburgse Speelgoedbank. Tijdens de Sterrentocht wordt speelgoed opgehaald. Breng dus speelgoed mee.

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

  • zondag 2 februari 2025

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Kidsproof Tilburg

Openingstijden 17:00-19:00 uur
Prijs Gratis

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo 2025

Zoek je nog een uitje voor de herfstvakantie? Kom tussen 10 en 19 oktober naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg

Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.

9 x Terras met speeltuin en lekker eten!

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief