Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het stadsstrand van Antwerpen!

Net als vroeger is het Sint Annekesstrand weer een recreatief middelpunt van Antwerpen. Naast het permanente stadsstrand langs de Schelde vind je hier ook diverse horecagelegenheden, een openluchtzwembad (allen open in de zomermaanden), een minigolfbaan, een camping, een jachthaven, diverse speelgelegenheden en het Sint Annabos. In de zomermaanden is het vaak gezellig druk op en rondom het strand.

Locals komen op het strand of de dijk liggen, eten en drinken wat in de vele restaurantjes achter de dijk of maken een wandeling over de wandeldijk. 

Dit strandje ligt in Antwerpen en is 1 uur en 21 minuten rijden vanaf Tilburg.

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Stadsstrand Antwerpen

Antwerpen

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Meer inspiratie

D’n Flaestoren

Op 22 meter heb je een prachtig uitzicht vanaf deze uitkijktoren in Esbeek
Lees meer
Getekend landschap van Roblox Spel met kikker

Tilburg in Roblox: Bouw jij de slimste waterwereld?

Gemeente Tilburg lanceert Roblox-game: Waterworld Tycoon
Lees meer

Boswandeling met kinderen

De leukste boswandelingen met kinderen rondom Tilburg.
Lees meer

Alleen maar lieve jongens

Fantasierijk muziektheater over stoere jongens en zachte mannelijkheid, voor kinderen vanaf 8 jaar!
Lees meer

Uitgelicht

Tip! KreaDoe Lentefestival

Bekijk

Nationale Klimbosdag

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg

Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.
Lees meer

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 
Lees meer

Alleen Maar Lieve Jongens

Jezelf zijn is best ingewikkeld én je moet er moedig voor zijn. Dat zagen we bij de energieke jeugdvoorstelling Alleen Maar Lieve Jongens. Waarom dit leuk is voor jou én je gezin, dat lees je hieronder.
Lees meer

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
Lees meer