Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindermusicalgroep De Notenkrakers

Het wereldberoemde sprookje van H.C. Andersen is voor “De Notenkrakers” bewerkt tot een familiemusical!

Maar liefst 5 keer gaan “De Notenkrakers” de sprookjesmusical “De Chinese Nachtegaal” opvoeren in theater De Leest in Waalwijk. Het wereldberoemde sprookje van H.C. Andersen is voor “De Notenkrakers” bewerkt tot een fantastische familiemusical. De 43 krakers (van 8 t/m 16 jaar) zullen allerlei zeer fraaie Chinese sprookjesfiguren tot leven gaan brengen met mooie zang en dans. De verzorging van de decors en de kleding van de krakers zijn inmiddels ‘wereldberoemd’. Een Chinese sprookjesmusical voor jong tot oud!

Het verhaal begint als de keizer van Japan een bezoek brengt aan de keizer van China. Vol trots vertelt de Chinese keizer over de Chinese muur en over zijn geweldige leger. Wanneer de Japanse keizer vraagt of hij misschien ook de grootste ‘schat’ van China mag zien, valt de keizer stil….. De Chinese Nachtgaal…. ? Die kent hij helemaal niet! Hij verzint snel een smoesje en stuurt zijn raadslieden het land in om de nachtegaal te vinden. Of dit ook gaat lukken en welke gevolgen het allemaal gaat hebben?

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater De Leest

Vredesplein 12

5142 RA Waalwijk

Prijs € 24,50–€ 27,50
Mail direct

Mail direct naar Theater De Leest

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo

Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)

10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg

Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!