Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Glittertattoo-kinderfeest

Trakteer elke kind op het feestje op zo'n mooie glittertattoo!

Li Pin zet ook tijdelijke glitter tattoos, deze blijft 3 tot 5 dagen zitten. 
 
Een glitter tattoo word met de hand op gezet met speciale lijm en losse glitters. Li Pin maakt er altijd iets kleurrijks van voor zowel kind 1 als kind nr 10.

Er is ook de keus voor een mat zwarte tattoo zie de draken (foto). Deze blijft iets minder lang zitten, maar is wel erg stoer natuurlijk.

Ook jongens vinden glitter tattoos erg leuk!
 
De tattoos kunnen per stuk gezet worden, je hebt dan de keus uit een aantal leuke ontwerpen van 5×5 cm. Leuk voor een kinderfeestje, vanaf 6 kindjes.
 
Vaak worden de tattoos ook in combinatie met schminken gezet.
succes gegarandeerd!
 
 

Li Pin Kindergrime

Marsstraat 7

5081 TH Hilvarenbeek

Openingstijden In overleg
Prijs Afhankelijk van werkwijze en aantal kids.
Mail direct

Mail direct naar Li Pin Kindergrime

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Tilburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Maritieme week in ’t Zuiderzeemuseum

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9 x Terras met speeltuin en lekker eten!

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

De zomeruitjes en tips van 2026

Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Tilburg en iets verder weg!

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!