Slapen in Diessen
Logeer op Logeerderij Tussen Koe & Kroonluchter op het Brabantse platteland!
In het mooie buitengebied van Hilvarenbeek ontdek je de mooiste plekjes van onder andere de Kempen en de Meijerij. Onthaasten in een prachtige omgeving en in een heerlijk vakantiehuis. Logeerderij “tussen Koe & Kroonluchter” is een vakantiehuis met stijl en klasse, dat mag rustig gezegd worden!
De Logeerderij biedt plaats voor maximaal 7 volwassenen. Speciaal voor de jongste gasten is de Logeerderij helemaal kindvriendelijk, met traphekje, degelijke ledikantjes, kinderstoelen en box.
Kijk voor foto’s, informatie en meer op de website via de roze knop “naar de website”.
Logeerderij tussen Koe & Kroonluchter
Beerseweg 7
5087 TP Diessen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo
Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.