Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Mega Speelstad

Een unieke binnen- en buitenspeeltuin in Wechelderzande-Lille!

Speelstad is een unieke binnenspeeltuin, uitgegroeid tot heus kinderpretpark, in Wechelderzande-Lille . Naast de enorme binnenspeeltuin kan je buiten Toverstad ontdekken: een prachtige buitenspeeltuin met ruim zonneterras en een stretchtent als je even wil ontsnappen aan de zon. Speelstad en Toverstad vormen één geheel, je betaalt dus slechts één bedrag voor zowel binnen als buiten! Heel de speeltuin is uitgerust met airco.

Deze binnen- en buitenspeeltuin ligt in Wechelderzande in België, en is 45 minuten rijden vanaf Tilburg.

Klik op de roze button voor meer informatie.

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Mega Speelstad

Voetbalstraat 16

2275 Lille

Mail direct

Mail direct naar Mega Speelstad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Herfstvakantie bij Ontdekstation

Kom deze herfstvakantie bouwen, spelen en experimenteren bij Ontdekstation in Tilburg!

Lasergamen op eigen locatie

Super handig! Huur je lasergame spullen en ga lasergamen waar je maar wilt. Leuk voor je kinderfeestje.

Herfstvakantie in het theater

Vier toffe voorstellingen tijdens de herfstvakantie in Schouwburg Concertzaal Tilburg!

Herfstvakantie in het Museumpark VONK

Kom je deze herfstvakantie tijdreizen?

Uitgelicht

Ga mee op DinoAdventures bij DierenPark Amersfoort

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Blogs & inspiratie

Alle blogs

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

8 leuke uitjes in de herfstvakantie rond Tilburg

Van theater en techniek tot buitenavonturen: ontdek acht tips voor een gezellige herfstvakantie met kinderen.

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Sinterklaasfeest bij Pathé

De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!

Win gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein
Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Sintfestijn op Loevestein!

Ik doe mee!