Museum de Dorpsdokter
Aderlaten, kiezen trekken, de dokter was vroeger van alle markten thuis!
In museum De Dorpsdokter in Hilvarenbeek zie je hoe een ‘huisarts’ tussen 1800 tot 1945 werkte. Alle instrumenten die hij daarvoor gebruikte kun je bekijken. Best spannend en heel anders dan wat je tegenwoordig bij de huisarts ziet!
Voor basisscholen heeft het museum ‘Het Dokterstasje’ , een kijk- en doepakket.
Museum De Dorpsdokter
Doelenstraat 53
5081 CK Hilvarenbeek
Openingstijden
Het hele jaar: maandagmiddag geopend van 13.00 tot 16.00 uur.In mei, juni en september: geopend van 13.00 tot 17.00 uur.
In juli en augustus: geopend van dinsdag t/m zondag van 13.00 tot 17.00 uur.
Verder op afspraak. Rondleidingen zijn het hele jaar mogelijk.
Prijs
Volwassenen: €2,-, Kinderen: 5-12 jr: €1,-, kijk voor de kosten van een rondleiding even op de site.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!