Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Notenboom bij Factorium

Hier maken kinderen (6-8 jaar) op een speelse én muzikale manier kennis met ritme, zang en instrumenten.

Geen saaie lesjes, maar een muzikale speeltuin vol beweging, fantasie en expressie. Perfect voor jonge avonturiers die nog niet hoeven te kiezen, maar vooral willen ervaren.

In De Notenboom leren kinderen luisteren, samenspelen en hun eigen geluid ontdekken. Ze zingen, klappen, dansen en spelen allemaal op hun eigen keyboard, dat mee naar huis mag. Elke les is een nieuwe ontdekkingstocht door de wereld van muziek, begeleid door een enthousiaste vakdocent die snapt dat leren vooral leuk moet zijn.

Misschien groeit er een kleine drummer, zanger of toetsenvirtuoos in je kind – misschien ook niet. Maar in De Notenboom krijgen kinderen de ruimte om te ontdekken wat hen raakt. Geen prestatiedruk, wél plezier, verwondering en muzikale groei. Voor ouders die hun kinderen iets bijzonders willen meegeven.

Klik op de roze knop om te kijken wanneer deze cursus start.

Factorium

Koningsplein 11a

5038 WE Tilburg

Openingstijden Zie website
Prijs Verschilt per cursus. Als er plek is, kan je een proefles volgen. Meer info zie website.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Samen in beweging

Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !

Speelland indoor – kinderfeestje

Een feestje vol speelplezier en waterpret in Speelland Beekse Bergen

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeestje

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Samen in beweging

Eén lidmaatschap voor het hele gezin. Kom bij Club Pellikaan samen weer in het sportritme !

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Monsters in het museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg

Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.

5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo

Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!