Natuurmonumenten knutseltip
Wat kan je allemaal voor leuke dingen maken van dingen die je in de natuur hebt gevonden?
Natuurmonumenten heeft een heleboel leuke knutsel tips voor je verzameld die je kan maken van allemaal spullen die je tijdens een wandeling in het bos kan vinden bijvoorbeeld.
Je kan bijvoorbeeld een kerstboom maken van denneappels, of je eigen kerstversiering van blaadjes en takjes.
En wat dacht je van stenen verven en ze zo omtoveren tot super mooie schatten!
Klik op de roze knop om al deze leuke tips te vinden!
Natuurmonumenten Bezoekerscentrum
Van Tienhovenlaan 4
5062 SK Oisterwijk
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo
Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)
10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg
Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.