Nijntje museum in gebaren
Maak spelenderwijs kennis met de wereld van nijntje in Nederlandse Gebarentaal
Ontdek de wereld van nijntje en haar vriendjes in Nederlandse Gebarentaal en Nederlands met Gebaren. Tijdens dit programma neemt een dove spelbegeleider speciaal voor dove en slechthorende kinderen jullie mee op avontuur in het nijntje museum van 14.00 uur tot 15.15 uur. Daarna kan je nog de hele middag zelf op ontdekking gaan in het museum.
Nijntje museum in nederlandse gebarentaal kost niks extra’s, maar je hebt wel een ticket voor dit programma nodig om erbij te zijn.
De eerstvolgende edities in 2026 vinden plaats op:
– 27 juni
– 29 augustus
– 31 oktober
– 19 december
Over het museum
Het nijntje museum is de wereld in het klein. In tien themaruimtes ontdekken peuters en kleuters stap voor stap de wereld om hen heen met nijntje en haar vriendjes. De prentenboeken van Dick Bruna zijn de inspiratie voor deze ruimtes. Help mee met blaadjes vegen in de boerderij van jan, tel de peren aan de boom, pas een kimono in de winkel van betje big en fiets door de stad. Sluit je bezoek af met een nijntje boekje in de knusse leeszaal van nina.
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Tilburg
Toegankelijke inspiratie
Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum
In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.
Toegankelijke events in mei
In mei staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
Festival BuitenLOL 2026
Het is feest op De Kemphaan, want Stad & Natuur organiseert een toegankelijke buitenfestival!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18 x Leukste natuurspeeltuinen in Noord-Brabant
Ben je op zoek naar een overzicht van de leukste natuurspeeltuinen van Noord-Brabant? Wij hebben de 18 leukste natuurspeeltuinen voor je op een rij gezet. Veel plezier in de speeltuin!
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.