Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Padel & Tennis bij TCT

Pak je racket en probeer tennis of het nieuwe padel bij TCT!

Bij TennisClub Tilburg kan de jeugd genieten van twee sporten, namelijk tennis en padel!

Tennis zal je wel bekend in de oren klinken, maar padel? Deze verrassende combinatie tussen tennis en squash is laagdrempelig, dynamisch en vooral heel leuk. Bij TCT wordt in beide sporten heel veel energie gestopt, en zeker ook voor de jeugd. Tijdens onze jeugdlessen staan professionaliteit, ontwikkeling en spelplezier bovenaan!

Onze tennislessen worden verzorgd door Tennisschool Gijs en de padellessen door Padelschool Jaspers. Neem contact op met TCT voor alle mogelijkheden!

Klik op de roze button voor meer informatie!

Benieuwd wat voor leuks er nog meer te doen is in de buurt? Klik hier voor te gekke kinderactiviteiten in Tilburg?

PADEL@TCT

Goirleseweg 34

5026 PC Tilburg

Mail direct

Mail direct naar PADEL@TCT

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Tilburg

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

7 x Binnenspeeltuin

Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

10x leuke adresjes voor warme chocolademelk

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief