
Pannenkoekenparadijs
Pannenkoeken eten? Dan ben je bij Pannenkoekenparadijs in Reeshof aan het juiste adres!
Hier kun je genieten van de lekkerste pannenkoeken en kunnen je kinderen zich heerlijk vermaken binnen en buiten!
Buiten is er een grote speeltuin waarin de kinderen kunnen spelen in de zomer. En ook binnen is er van alles te doen voor de kinderen! Er is een kinderspeelruimte, ballenbak en een draaimolen, genoeg te doen dus!
Ook is er een winkeltje voor de kinderen, namelijk het “Paradijswinkeltje”. Hier kunnen kinderen (t/m 12 jaar) een cadeau uitzoeken met de Kleuro’s (spaarmuntjes) die zij gratis bij hun eten krijgen. Natuurlijk kunnen deze Kleuro’s ook gespaard worden, zodat ze bij een volgend bezoek een groter cadeau kunnen kiezen.
Klik op de roze button voor meer informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.
6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg
Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.