Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op de mini-camping

Genieten in de natuur doe je op Pergama LandJuweel, vlakbij dorp Haaren!

Mini-camping Pergama LandJuweel ligt rondom de boerderij, waardoor je een echte boerderij-beleving krijgt! Kom lekker ravotten, de kalfjes verzorgen, de kleine kuikentjes bekijken en stoeien met de geit.

Ook met de trekker meerijden is een hele belevenis, alhoewel dat je natuurlijk wel goed moet uitkijken. Daarnaast kun je ook lekker skelteren of fietsen, een spannende hut bouwen of zelf paard en wagen besturen!

Kijk voor meer informatie over de mini-camping, over de omgeving en voor foto’s en filmpjes op de website via de roze knop!

Pergama LandJuweel

Roonsestraat 20

5076 PM Haaren

Openingstijden Maart tot en met oktober
Prijs Kijk op de site voor het actuele prijzenoverzicht
Mail direct

Mail direct naar Pergama LandJuweel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Night University Junior

Kom naar wetenschapsfestival Night University Junior op de Universiteit van Tilburg!

In het Schoenenkwartier ga je samen op ontdekkingstocht

Stap in de wereld van de schoen bij Museum Schoenenkwartier!

Meivakantie in het Ontdekstation

Elke dag geopend in de meivakantie. Ga aan de slag met water, vogelhuisje bouwen en ontdekken!

Stedelijk Museum Breda

Ontdek de spannende verhalen van Breda in dit museum!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9 x Terras met speeltuin en lekker eten!

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg

Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief