Plukroute Tilburg
Pluk mee in Tilburg Stokhasselt!
Tilburg Stokhasselt oogst de vruchten
Nadat in 2015 de Plukroute in Natuurtuin Stokhasselt is aangelegd ontstond er zoveel enthousiasme dat de route flink is uitgebreid. Nu loopt de Plukroute door de hele wijk, waarbij je op verschillende plekken fruit en noten kunt oogsten. Een heerlijke route door een van de groenste wijken van de stad!
Stokhasselt telt nu ruim 200 fruit-en notenbomen, meer dan 1200 bessenstruiken, een kruidentuin en een rijke diversiteit aan eetbare sierplanten. Kijk ook eens op de Plukroute pagina van Natuurtuin Stokhasselt en ontdek wat er in deze wijk zoal te oogsten is.
Je bent van harte welkom in deze gezellige wijk. Start je wandeling bij een van de informatieborden, volg de Plukroute pijlen en ontdek dat Stokhasselt leeft!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?
Halloween-uitjes voor kids in Tilburg
Halloween wordt steeds meer gevierd en dat merken we! Er zijn leuke en spannende activiteiten voor kinderen in onze omgeving. We hebben er een aantal voor jullie verzameld!
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!