Boerengolf, maisdoolhof en pluktuin
Bij 't Fazantje in Dongen kan je een maisdoolhof doorlopen en boerengolfen.
Zo’n gezellige en fijne plek is dit! Lekker struinen door het maisdoolhof en de weg zien te vinden.
Als je zin hebt in een spelletje kan je lekker samen gaan boerengolfen en er zijn weer mooie bloemen te plukken in de pluktuin.
Bij ’t Fazantje kan je ook fijn op het terras zitten en even wat drinken terwijl de kinderen spelen op het luchtkussen of met andere spelletjes.
Kinderen kunnen hier ook hun kinderfeestje vieren. Check de website voor alle opties door op de roze knop te klikken.
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Low budget kinderfeestjes in Tilburg
Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.
10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg
Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.
5x leukste kindervoorstellingen Festival Circolo
Zoek je nog een uitje in september? Kom tussen 16 en 20 september naar Festival Circolo in het Spoorpark in Tilburg! Laat je kids kennismaken met eigentijds circus: een spannende mix van circus, theater, dans, muziek en heel veel fantasie. Het programma van dit jaar zit bomvol verbazingwekkende voorstellingen van grensverleggers, waaghalzen en verwonderaars. Wij verzamelden de leukste kindervoorstellingen. Alleen nog even kiezen ;)