ABC- zwemles bij RBT ’98
Zwem voor A, B en C bij RBT '98 in zwembad De Reeshof!
Leren zwemmen is in ons waterrijke land van levensbelang. Wij wonen niet alleen in de buurt van water, maar we zoeken het water ook graag op. Daarom is het een must dat kinderen al op jonge leeftijd leren zwemmen. Bij RBT ’98 kunnen kinderen vanaf 4,5 jaar zwemles volgen.
Veiligheid
Bij het Zwem-ABC ligt onder andere de nadruk op veilig zijn in het water. Al vanaf de eerste zwemlessen wordt hieraan aandacht besteed. Er wordt geoefend met vallen en opstaan, in het water springen en uit het water klimmen. Ook met kleren aan in het water zijn komt regelmatig tijdens de lessen aan de orde.
Zwemslagen en vaardigheden
Bij het Zwem-ABC leren kinderen vanaf het begin vier zwemslagen: schoolslag, enkelvoudige rugslag, borstcrawl en rugcrawl. De laatste twee zijn kennismakingsslagen. Deze worden bij ieder diploma moeilijker. Behalve aan de zwemslagen, blijft ook aandacht besteed worden aan allerlei oefeningen in diep water, zoals verschillende manieren van in het water gaan, onder water zwemmen, klimmen en klauteren op een vlot en op de kant en naar de bodem gaan.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
Sinterklaasintocht in en rondom Tilburg 2025
Hij komt...hij komt...de goede lieve Sint! En natuurlijk willen jullie hem ook in levende lijve zien! Wij hebben alle intochten in en om Tilburg voor je op een rijtje gezet!
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!