Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kamperen bij Het Genieten

Overnachten op dit recreatiepark doe je in je eigen tent, in een chalet of een heuse Pipowagen!

Kamperen in een pipowagen is een ervaring die je niet snel zult vergeten. Alleen bij het zien van de pipowagen op dé gezinscamping in Kaatsheuvel het Genieten krijg je al vakantiekriebels.

Het recreatiepark beschikt verder over ruim opgezette kampeerplaatsen voorzien van elektriciteitsaansluiting. Het terrein wordt goed onderhouden en is voorzien van verharde paden en modern sanitair. Liever eigen sanitair en iets meer luxe? Huur dan een chalet!

Door de verschillende activiteiten voor jong en oud wordt het zeker een vakantie om nooit te vergeten! Spelen in de binnen-, buiten- of waterspeeltuin is gegarandeerd plezier. Ook leuk is natuurlijk de midgetgolf baan of bijvoorbeeld een GPS tocht!

Kijk voor alle faciliteiten, foto’s en voor meer informatie op de website via de roze button!

Recreatiepark het Genieten

Roestelbergseweg 3

5171 RL Kaatsheuvel

Openingstijden April tot en met oktober
Prijs Vanaf prijzen: standplaats vanaf €16,50 per nacht + €2,75 pppn in laagseizoen
Mail direct

Mail direct naar Recreatiepark het Genieten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x Pannenkoekenrestaurant in en om Tilburg

Pannenkoeken eten is voor bijna elk kind een feest. Weet jij niet welk pannenkoekenrestaurant je moet kiezen? Wij hebben 6 gezellige kindvriendelijke pannenkoekenhuizen voor je op een rij gezet in en om Tilburg.

10x leuke adresjes voor warme chocolademelk

Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

7x de leukste dierentuinen in Noord-Brabant

Naar de dierentuin met elkaar, zo gezellig! Bijvoorbeeld tijdens je papa- of mamadag met je dreumes of peuter, met de kids tijdens een studiedag of juist met het hele gezin als leuke weekend-uitje! Hoe dan ook, altijd een succes! Wil je weten wat onze favoriete dierenparken in Noord-Brabant zijn? Ontdek ze hier!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief