Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kindefeest bij Het Genieten

Ben je jarig? Kom samen met vriendjes en vriendinnetjes spelen in maar liefst drie speeltuinen!

Je kunt klauteren, kliederen, spetteren, roetsjen en swingen in de (water)speeltuin. En als het een dagje niet zo heel erg lekker weer is, dan klauter en klim je gewoon in de binnenspeeltuin. Na het spelen lekker patat eten!

Er zijn diverse kinderfeest arrangementen. Kijk op de website voor meer informatie.

Recreatiepark het Genieten

Roestelbergseweg 3

5171 RL Kaatsheuvel

Prijs Vanaf € 7,25 per kind.
Mail direct

Mail direct naar Recreatiepark het Genieten

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Safaripark Beekse Bergen Kinderfeest

Een avontuurlijke verjaardag in Safaripark de Beekse Bergen!

Kinderfeestje in het bos!

Natuurmonumenten Oisterwijk heeft super leuke en verschillende feestjes, voor elke leeftijd geschikt.

Alles voor ’t jong, Let’s play-it Arcade Gamehal

5 STERREN feestje bij de leukste, gezelligste en voordeligste gamehal van Nederland

Speelland outdoor – kinderfeestje

Een feestje vol speelplezier en waterpret in Speelland Beekse Bergen

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Low budget kinderfeestjes in Tilburg

Een kinderfeestje hoeft echt geen bakken met geld te kosten. In Tilburg en omgeving kun je op heel veel plekken een superleuk feestje vieren zonder hoge kosten. Of zelfs helemaal gratis! We zetten 5 leuke, budgetvriendelijke tips voor je op een rij.

4x superleuke unicorn traktaties

Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

Samen muziek leren maken bij Factorium

Op zoek naar een leuke én leerzame hobby voor je kind? Denk eens aan muziek leren maken! Bij Factorium in Tilburg kunnen kinderen vanaf 6 jaar meedoen aan groepslessen muziek. Van gitaar tot DJ-les. De kinderen krijgen les in een gezellige groep. En het is ook nog eens betaalbaarder dan privéles!

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief