Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Schaken in Goirle

Leer schaken als de beste bij Schaakvereniging EGS in Goirle!

Lijkt het je leuk om een denksport te beoefenen? Dan is schaken écht iets voor jou! 

Bij Schaakvereniging EGS in Goirle heeft ook een jeugdafdeling. Als jonge schaker van de Eerste Goirlese Schaakclub krijg je training in de verschillende facetten van het schaken. Dat gebeurt onder leiding van gediplomeerde trainers en via het zogenaamde Stappensysteem. Deze manier van lesgeven is gebaseerd op een opleiding in vijf stappen. Een nieuw jeugdlid begint in stap 1 met een kennismaking met de regels van het spel en een uitleg van de tactische basisbeginselen, zoals beheersing van het centrum en ontwikkeling van de stukken. Na elke stap volgt een examen (en bij voldoende resultaat, een heus diploma!). Daarna de overgang naar de volgende stap, die steeds pittigere oefenstof bevat. Na afronding van de vijfde en laatste stap ben je in staat om het de senioren in de competitie knap lastig te maken en kunnen zij de overstap maken naar die interne competitie, als dat al niet eerder gedaan is! 

Praktisch
Duur: 1 uur per les 
Leeftijd: vanaf 7 jaar
Locatie: Goirle (Wijkcentrum De Wildacker), Riel (Basisschool de Vonder) en Hilvarenbeek (Wijkcentrum Elckerlijc)

Wil jij kennismaken met de schaaksport? Klik op de roze button!

schaakvereniging EGS

Van Hogendorpplein 73

5051 ST Goirle

Openingstijden Kijk voor exacte tijden per locatie op de website van Schaakvereniging EGS door op de roze button te klikken.
Prijs Contributie: €80 per seizoen
Mail direct

Mail direct naar schaakvereniging EGS

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Eropuit in Belgie, net over de grens

Ontdek de leukste uitjes net over de grens in België. Onze zuiderburen hebben heel toffe speeltuinen, strandjes, attractieparken en heel gave dierentuinen. Dus heb je tijd om wat verder te rijden? Check onze 'Wat te doen met kinderen in België' tips! 

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Trick or treaten zonder stress! Met een súper toffe EXTRA TIP: 'Dubai' brownies! Bakken voor halloween en misschien wel de hele herfst lang!

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief