Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Kabouterboek (2+)

Het Kabouterboek neemt de allerkleinsten mee de fantasie in. Te zien bij Schouwburg Concertzaal Tilburg.

In Het Kabouterboek van Loes Riphagen leer je bijna alles over de kabouter. Je komt er bijvoorbeeld achter dat kabouters tegenwoordig gewoon in de stad wonen, je leert wat een plattespullenklem is en hoe je je het beste kunt vermommen.

In Het Kabouterboek van Loes Riphagen leer je bijna alles over de kabouter. Je komt er bijvoorbeeld achter dat kabouters tegenwoordig gewoon in de stad wonen, je leert wat een plattespullenklem is en hoe je je het beste kunt vermommen.

In Het Kabouterboek – de voorstelling kom je no´g meer te weten over kabouters. Hoe klinkt het als ze zingen (vals!)? Hoe ruiken ze? Hoe voelt een huisbeest aan? Marianne van Houten cree¨ert de kabouterwereld op het podium. Met Het Kabouterboek neemt ze de allerkleinsten mee de fantasie in. Maar, is het wel fantasie?

Klik op de roze button voor meer informatie.

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Schouwburg Concertzaal Tilburg

Schouwburgring

5038 Tilburg

Openingstijden 14:30 uur
16:00 uur
Prijs €7,50 euro
Mail direct

Mail direct naar Schouwburg Concertzaal Tilburg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Van Pet naar Pret

Hout, Handen & Herinneringen

Mooie herinneringen maken met je papa bij De Steenuil!

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!

Tilburgse Kermis

Yes! Er is weer kermis in Tilburg met meer dan 230 attracites! Jij komt toch ook?!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x leukste strandjes en zwemplekken in/om Tilburg

Het is super mooi weer om lekker te gaan zwemmen en er is keuze genoeg! Waar kan je allemaal zwemmen en wat zijn de leukste plekjes in en om Tilburg? Check ze in dit blog.

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Toffe zomervakantie uitjes

Wat een heerlijkheid dat de zomervakantie voor de deur staat. Wij kunnen echt niet wachten. We hopen uiteraard op mooi weer maar voor de regenachtige dagen zijn er ook genoeg toffe tips.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief