Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Onzeker? Ga mee op kamp!

Heel veel plezier hebben én werken aan je zelfvertrouwen, dat kan op de kampen van De Ster!

Gun jij jouw kind meer weerbaarheid en zelfvertrouwen? De Ster is dé expert op dit gebied en organiseert kampen in de mei-, zomer- en herfstvakantie, waar leren en plezier hand in hand gaan.

Er zijn diverse kampen voor verschillende leeftijdscategorieën:

Startkamp (7 en 8 jaar)

Een lang weekend met een kleine groep kinderen (max. 24) die worden ondergedompeld in een verhaal tijdens ‘Verhalenland’. Ze bespreken gedachten, gevoelens en uitdagende situaties terwijl ze meeleven met de hoofdpersoon uit het boek. Tijdens het kamp leren de kinderen vaardigheden om de hoofdpersoon te helpen en groeien ze zelf ook. Natuurlijk is het ook gewoon kamp, vol plezier, spellen en ons beroemde corfeest!

Sterkamp (9 – 12 jaar)

Een onvergetelijke kampweek vol verrassingen en leuke activiteiten! De kinderen gaan spelenderwijs aan de slag met thema’s als vrienden maken én houden, zelfvertrouwen en pesten. Dat gaat bij ons altijd samen met heel veel plezier!

Sterk ID (voor groep 8-ers)

Dit kamp bereidt je optimaal voor op de brugklas. In een nagebootst schoollokaal met een leraar en twee acteurs, oefen je hoe het is om in de brugklas te zitten. Je leert jezelf voorstellen, omgaan met kluisjes en nieuwe vrienden maken. Zo ga je zelfverzekerd en voorbereid naar de middelbare school, terwijl je een te gekke week beleeft!

Stay Strong (12-17 jaar)

De jongeren werken samen aan een eigen filmproject. Liever niet acteren? Geen probleem! Het draait om samenwerken, je mening uiten en zelfvertrouwen opbouwen. De week wordt afgesloten met een echte premièreavond!

Step Up (15-17 jaar)

Tijdens Step Up organiseren jongeren samen een écht event! Een week vol samenwerken, je mening durven geven en je talenten ontdekken—met natuurlijk veel gezelligheid en plezier!

De kampen vinden plaats op verschillende locaties in Nederland. Voor meer informatie of om je (kind) in te schrijven, klik op de roze button en ga naar de site van De Ster.

*Deelnamekosten voor de kampen liggen tussen de €525 (voor een weekendkamp) en €845 (voor een weekkamp). Is dit te hoog? Stichting de Ster zorgt er in alle gevallen voor dat jouw kind op kamp kan, ongeacht jouw financiële situatie.

Stichting De Ster

Voetiusstraat 2

3512 JM Utrecht

Openingstijden Mei- zomer- en herfstvakantie
Prijs Zie website Stichting De Ster, incl. overnachtingen, eten, drinken, alle activiteiten, sociale weerbaarheidstrainingen en intakegesprek. 

Inschrijving is vrijblijvend en pas na een telefonische en fysieke intake kies je definitief voor deelname.
Mail direct

Mail direct naar Stichting De Ster

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Tilburg

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

9 x Terras met speeltuin en lekker eten!

Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!

Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant

Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.

10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg

Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief