Strøming Rooftop Restaurant
Dit is echt een topplek om te gaan eten! Je zit op grote hoogte, met uitzicht over Tilburg.
Dit is een van onze favorieten thuis. Wat een gezellig restaurant! Er staan allemaal kleine gerechtjes op de kaart en iedereen aan tafel kiest 1 of 2 gerechtjes per ronde. Daardoor zit er altijd wel iets bij wat iedereen lekker vindt. Er staan ook veel bijzondere gerechtjes op de kaart. Zo kunnen de kinderen (en jij…) eens iets nieuws proberen.
Een topper: probeer een sprinkhaan! Schijnt best maf te zijn.
Het restaurant is behoorlijk groot, dus er is bijna altijd wel plek. Maar reseveren is altijd een goed idee.
Klik op de roze knop voor meer informatie.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De zomeruitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Tilburg en iets verder weg!
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.
Kermis in en om Tilburg
Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Tilburg zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!