De Suikerberg
Vier je familieweekend in deze rolstoeltoegankelijke groepsaccommodatie, dichtbij de Efteling!
Groepsaccommodatie de Suikerberg is de ideale plek voor grote families waarvan één of meerdere kinderen een lichamelijke beperking hebben. In vakantiehuis De Boshuil is plek voor maar liefst 50 personen. Op deze manier is het toch mogelijk om met een grote familie te genieten van een lekker weekendje weg.
Het ruime vakantiehuis telt in totaal 16 slaapkamers, verspreid over de begane grond en de eerste verdieping. Er is een aangepaste badkamer met douchestoel en tillift aanwezig. Ook vind je er een gewone lift en een fijne speelkamer met airhockey, Smart TV, DVD en een lounchebank.
Kinderen kunnen zich uitleven in de speeltuin of op het sportveld naast het vakantiehuis. Ook in de directe omgeving is er een hoop te beleven. Maak bijvoorbeeld een ritje in de (rolstoeltoegankelijke) huifkar, breng een bezoek aan de Efteling (< 5 km) of fiets naar de Loonse en Drunense duinen. Dankzij de extra brede fietspaden is deze tocht ook met de rolstoelfiets goed te doen!
Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton.
P.S. Ook geleidehonden mogen bij de Suikerberg komen overnachten.
PS: je vindt nog veel meer toegankelijke uitjes en tips in onze categorie ‘Inclusief’.
Geschikt voor
Lijstjes voor Tilburg
Toegankelijke inspiratie
NIEUW: Categorie Inclusief
Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!
Toegankelijke events in april
In april staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!
De VeineDAGEN en ZiezoBEURS
Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?
4 heerlijke originele recepten voor Pasen
Binnenkort is het weer Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel met je vrienden of de héle familie en de tijd nemen voor al dat lekkers. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch?
Je eigen paastak maken
Het is alweer bijna Pasen! Om je huis te versieren, hebben wij 3 vrolijke paastakken voor je bedacht om zelf te maken. Gezellig samen met je kinderen. Succes en deel het resultaat op Facebook, vinden wij leuk!