The Gaming Factory
In Tilburg vind je een hal van 1500m2 waar je 2 uur onbeperkt allemaal verschillende spellen kan spelen!
Je kan in The Gaming Factory zoveel doen! Als je de 1500 m2 gamehal binnen loopt geloof je je ogen niet. Een walhalla voor de game liefhebber en volop vermaak voor jong en oud.
Zoveel verschillende spelletjes in alle soorten en maten. Er zijn meer dan 100 activiteiten. Heb je zin om gewoon even te spelen op de PlayStation? Dat kan!
Of even Airhockeyen, kan ook! Ze hebben ook allerlei bordspelen die je met elkaar kan spelen. Je zal je hier niet vervelen.
Er is een bar waar je een drankje en een snack kan halen voor tijdens of tussen het spelen.
Veel plezier, en oja, je kan ook je kinderfeestje hier vieren.
Voor meer informate klik op de roze knop.
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Springen bij You Jump en Bounce Valley Waalwijk
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark en luchtkussen in Waalwijk.
Lasergamen op eigen locatie
Super handig! Huur je lasergame spullen en ga lasergamen waar je maar wilt. Leuk voor je kinderfeestje.
Van hand tot schoot bij De Steenuil
Samen met je (klein)kind ambachten ontdekken, maken en leren bij De Steenuil.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
7 x Binnenspeeltuin
Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!