Tilburg AHOI bootje varen
Heerlijk uitje voor mooi weer. Samen op de boot genieten van lekker eten.
Op het water zitten op een boot, dat is zo’n fijn en vrij gevoel! Met de kinderen kan je een tochtje maken over de wateren van Tilburg in de Piushaven. Tilburg AHOI r regelt tochten met lekker eten; een pizzabakker, lekkere hapjes of een goed diner. Het is allemaal mogelijk.
Ook kan je een djembe les volgen op de boot, dat klinkt natuurlijk super gaaf! Al die trommelgeluiden weerkaatsen over het water heen.
Wat een goed uitje is dit voor jou en je gezin!
Ben je benieuwd naar alle andere opties? Klik dan op de roze button voor nog meer informatie. Ahoy kapitein!
En als je kind er niet genoeg van kan krijgen, dan kan hij/zij zeilles krijgen bij de kleinste en stoerste zeilschool van Nederland in de haven van Tilburg terwijl jij lekker zit te relaxen op het terras! Dat is echt een perfecte combinatie!
Lijstjes voor Tilburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De zomeruitjes en tips van 2026
Hiep hoi! De zomervakantie komt eraan! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Tilburg en iets verder weg!
9 x Terras met speeltuin en lekker eten!
Een terras met speeltuin is perfect om te genieten van het mooie weer. En om te genieten van je kinderen die heerlijk aan het spelen zijn in de speeltuin terwijl jij geniet van het eten en drinken.Wij hebben een paar restaurants met terras en speeltuin in Tilburg en omgeving voor je op een rij gezet. Dat is makkelijk een super fijn plekje vinden!
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?