Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tussen Koe en Kroonluchter

Kom koeien kijken en kalfjes knuffelen bij deze melkerij in Diessen!

Een dagje uit bij melkerij ‘Tussen Koe en Kroonluchter bestaat uit:

  • Ontvangst in de boerenkeuken met verse warme chocolademelk en eigengemaakte appeltaart
  •  Een wandeling over het boerenerf en door de stallen. Een antwoord op de vraag: Wat gebeurt er op een melkveebedrijf? Van kalfje tot melkkoe.

 
 
Neem alvast een kijkje op www.melkerijkoekroonluchter.nl

Tussen Koe en Kroonluchter

Beerseweg 7

5087 TP Diessen

Openingstijden Op afspraak
Prijs € 7,50 p.p.
Mail direct

Mail direct naar Tussen Koe en Kroonluchter

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Het Mediamuseum

Op avontuur in het Nationaal Militair Museum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg

Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!

Sinterklaas Bingo!

Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten gaan we op zoek naar aanwijzingen. Print deze leuke Sinterklaas bingo uit en neem hem mee tijdens een rondje door de buurt!

7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
 

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief