
Windsurfles Beekse Bergen
Terug naar het overzichtEen plank, een zeil, wat wind en...surfen maar bij Windsurfvereniging Beekse Bergen!
Je gebruikt tijdens de lessen het materiaal van de windsurfclub. Indien je beschikt over eigen surfmateriaal, dan is dit ook mogelijk.
Er wordt les gegeven in 2 blokken van 10 lessen. De lessen worden gegeven via het CWO systeem. Aan het eind van ieder blok kun je CWO examen doen.
De Rookie-lessen (vanaf 10 jaar) worden gegeven onder begeleiding van de instructeurs van de Jeugdcommissie. Met de (rescue-)boot staan zij steeds in contact met de jeugdige windsurfertjes. Check voor de datums van de Rookie lesdagen de kalender
Je bent van harte welkom een keer een kijkje te komen nemen op onze vereniging. Vaak zijn de leden in het weekend en op woensdagavond in en rondom het clubgebouw te vinden.
Als je een keer wilt langskomen, neem dan contact met de club op. Ze maken een afspraak en melden je vervolgens aan bij de portier van het Strand- en Speelland de Beekse Bergen, zodat je zonder problemen op het park kunt. Zo kom je ook niet aan een gesloten deur.
Windsurfclub Beekse Bergen
Beekse Bergen 1
5081 NJ Hilvarenbeek
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
Alleen Maar Lieve Jongens
Jezelf zijn is best ingewikkeld én je moet er moedig voor zijn. Dat zagen we bij de energieke jeugdvoorstelling Alleen Maar Lieve Jongens. Waarom dit leuk is voor jou én je gezin, dat lees je hieronder.