Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Restaurant Het Paradijs

Het Paradijs staat voor passie, creativiteit en duurzaamheid.

Dat merk je door de verrassende inrichting met veel hergebruikt en restmateriaal. Met liefde en veel ervaring maken ze bij Restaurant Het Paradijs alles in eigen keuken met zoveel mogelijk biologische en fairtrade producten.

Ook is Het Paradijs een unieke en sfeervolle locatie voor feesten, recepties, lunches, high tea en etentjes voor gezelschappen tot 100 personen. In overleg is er veel mogelijk.
Op zoek naar een bijzondere trouwlocatie? Het Paradijs is sinds 2008 een officiële trouwlocatie van de gemeente Enschede!

Hun menu-kaart staat vol met de lekkerste recepten helemaal in het thema van Adam en Eva. En dat een van de heerlijke toetjes dan ook ´De Verleiding’ wordt genoemd snap je wanneer er een voor je neus een huisgemaakte brownie met witte chocoladestukjes en een zachte topping, met een bolletje ijs en slagroom verschijnt!

Gegarandeerd smullen dus bij Restaurant Het Paradijs!

Wil je meer weten? Of alvast de menukaart bekijken? Klik dan op de roze button om naar de website van het restaurant te gaan.

In onze categorie uit eten vind je nog veel meer inspiratie voor een lekker hapje eten.

Het Paradijs

Nicolaas Beetsstraat 48

7514 CW Enschede

Openingstijden Woensdag: 17.00 - 22.00 uur
Donderdag: 17.00 - 22.00 uur
Vrijdag: 12.00 - 22.00 uur
Zaterdag: 12.00 - 22.00 uur
Zondag: 12.00 - 22.00 uur
Mail direct

Mail direct naar Het Paradijs

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente

Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!

Sinterklaas intochten in Twente

Sinterklaas komt op zaterdag 14 november weer in Nederland! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes blij maken met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.

De lekkerste pannenkoeken van Twente: 14 fijne adresjes met kinderen

Pannenkoeken eten is altijd een goed idee! In Twente vind je heel wat fijne adresjes waar je met het hele gezin kunt aanschuiven.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!