
Modelbouwclub
Gezellige modelbouwclub voor kinderen van 9-12 jaar op woensdagmiddag!
Kottenpark ModelbouwClub is er voor iedereen, jong en oud. Elke woensdagmiddag is er een speciaal clubje voor jongens en meisjes van 9-12 jaar.
Er zijn dan enkele vrijwilligers die de kinderen helpen bij het maken van eenvoudige, werkende modellen, vliegend, varend of rijdend. Het meest eenvoudige vliegtuig is in één middag klaar, en het vliegt! Langzaamaan wordt de moeilijkheidgraad van de modellen groter en de bouwduur langer.
Een paar keer per jaar organiseert de club een speciale activiteit of evenement, dus houdt hiervoor onze Uitagenda in de gaten!
Meer weten? Klik dan via de roze websitebutton door naar de site van Kottenpark modelbouwclub.
Kottenpark ModelbouwClub
Lyceumlaan 30
7522 GK Enschede
Openingstijden
woensdagmiddag van 14:00 -17:00 uurToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
Een zomer vol Volksfeesten
De zomer in Twente betekent: volksfestijnen en festivals in de hele regio. Met als grote overeenkomst: ze zijn hartstikke kidsproof! Springkussens, kermissen, braderieën, spelletjes en spelen - ze hebben het allemaal. Je vindt ze in deze blog op datum gesorteerd. Waar vieren jullie het feestje mee?
De leukste buitenspeeltuinen van Twente
Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?