Klimbos & Tubing
Volg het parcours tussen de boomtoppen in het klimbos en ga dan van de tubingbaan. Een vet kinderfeest!
‘Het vetste kinderfeestje ooit’ is één van de reacties die dit feestje wel vaker krijgt.
De vriendjes en vriendinnetjes leggen een héél spannend parcours af in het Klimbos Rutbeek. Ze trotseren het hoge (of lage) klimparcours. Kruipen door een buis en stappen over grote autobanden. Allemaal natuurlijk onder professionele begeleiding. Goed gezekerd en pret ver-zekerd!
Als ze weer een beetje zijn bijgekomen (bijvoorbeeld met een lekkere snack in het restaurant) is het tijd om naar de skiheuvel te gaan. Daar glij je met een grote band (én helm) van de 100 meter lange Tubingbaan en ga je allemaal tegelijk van de skiheuvel af.
Voor meer informatie en het reserveren van een feestje, klik je via de roze button door naar de website.
Klimbos Rutbeek hoort bij Vallei 53, voorheen Skicentrum Moser.
Op zoek naar een gave traktatie voor de jarige? Kijk dan eens op onze thema-pagina Kinderfeestjes!
Klimbos Rutbeek
Blikkersmaatweg 15
7546 RJ Enschede
Openingstijden
Klimbos is geopend vanaf april tot oktober
Prijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Uitkijktorens in Twente
Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?
Lammetjesdagen in Twente!
In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?
Nieuwe traktatie ideetjes!
Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!