Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Tetem codeer workshops

Hoe zet je een robotje in beweging? Leer het bij de codeer workshops bij Tetem!

Tijdens de instapworkshops in augustus leer je meer over robotica en creatief coderen. Samen met andere kinderen en soms ook met volwassenen leer je programmeren met de robots mBot, Cubetto, mTiny en Ozobot. Elk weekend staat er een andere workshop op het programma! Klinkt misschien ingewikkeld, maar de workshops zijn al geschikt voor kinderen vanaf 7 jaar.

Een robot beweegt alleen in opdracht. Leer hoe je ze opdrachten kan geven en echt in beweging kan zetten. Iedereen mag meedoen want je bent nooit te oud om te leren!

Kijk daarna nog even rond in het museum, er is altijd een interessante tentoonstelling.

Reserveer je plekje via de roze websitebutton

Tip: trek gekregen na al dat harde werken? Kijk op onze Uit Eten pagina voor leuke adresjes

 

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Tetem

Stroinksbleekweg 16

7523 ZL Enschede

Openingstijden tussen 13:30-14:45
Prijs €3,-
Mail direct

Mail direct naar Tetem

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Boeskool is Lös

Het 6-daagse zomerfeest in Oldenzaal, met 180.000 bezoekers, is grootser en gezelliger dan ooit tevoren!

Zomervakantie bij Oyfo

Maak't bij Oyfo: zelf aan de slag met oude én nieuwe technieken!

Holtense Kermis

Gezelligheid in het centrum van Holten op de kermis

Expeditie Twente

Deze zomer ga je met een speciale editie van de speurkoffer op ontdekkingstocht door De Museumfabriek.

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x toffe spelletjes met water

Is het goed warm en doe je er alles aan om het hoofd koel te houden? Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben tien leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

De leukste buitenspeeltuinen van Twente

Lekker spelen in de buitenlucht! Wij hebben de leukste buiten speeltuinen voor je verzameld. Ken jij ze allemaal al?

De leukste boerderijwinkels in Twente

Bij Kidsproof zijn we dol op boerderijwinkels. Met de kinderen naar de boer voor heerlijke, verse producten. Dat is niet alleen lekker, maar ook nog eens onwijs leerzaam! Wij hebben de leukste boerderijwinkels van Twente voor je op een rijtje gezet.

Halverwege de zomervakantie

Wat vliegt de tijd! Is je inspiratie op, of heb je nu pas echt vakantie? Geen zorgen, wij hebben weer genoeg leuke tips voor je verzameld. Leuke uitjes en ideeën voor een dagje weg, of een middag dicht bij huis. Veel plezier!

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!