Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Familietheater: Alleen op de wereld

In de slotkapel van het Muiderslot is een leuke theatervoorstelling voor kinderen!

Elke eerste zondag van de maand is er in de slotkapel van het Muiderslot een theatervoorstelling voor kinderen. Met de voorstelling ‘Alleen op de wereld’ op 4 oktober verandert de slotkapel in het decor voor een ontroerende en meeslepende voorstelling.

Theatervoorstelling

Kosten: € 5 per persoon
Leeftijd: vanaf ca. 5 jaar
Tijd: 14.00 – 14.45 uur
Locatie: Slotkapel

Over de voorstelling

Alleen op de wereld, naar het befaamde boek van Hector Malot. Een ontroerend en meeslepend verhaal over het te vondeling gelegd jongetje Remi. Samen met troubadour Vitalis reist Remi de wereld rond en verdienen zij hun geld door mensen te vermaken met hun aapje en drie honden.

Tijdens hun avontuurlijke zwerftocht ontmoeten ze veel verschillende mensen. Vitalis leert Remi dat iedereen een beetje alleen is op de wereld en dat je ondanks tegenslagen open kunt blijven staan voor de rijkdom van het leven. Vanuit het perspectief van Remi stapt theatermaker Niels Brandaan Cotterink in en uit zijn rol en nodigt hij kinderen en volwassenen op het podium uit. Samen met Remi beleeft het publiek een ontroerende zwerftocht vol romantiek en symboliek.

Praktische info Muiderslot

Voor meer info klik door naar de site via de roze button.

 

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Kasteel Muiderslot

Herengracht 1

1398 AA Muiden

Mail direct

Mail direct naar Kasteel Muiderslot

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Hollywood Entertainment Center

De perfecte plek om samen te genieten van fun, food en entertainment!

Wendezoeledagen

Ook dit jaar kan er weer genoten worden van ouderwetse Wendezoeledagen.

Kermis Hengelo

Van 17 t/m 20 september is de Lambertuskermis weer in het centrum van Hengelo.

Opening jeugdtheater seizoen Wilminktheater

Tijdens deze feestelijke opening geniet je samen van 'Het lammetje dat een varken is (4+)'

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De coolste binnenspeeltuinen in Twente

Regen of zonneschijn, in deze speeltuinen is het altijd fijn! Ook met slecht weer kunnen de kids hier heerlijk uitrazen. Klimmen, klauteren, glijden, schuiven, bouwen, het kan allemaal! Voor jou is er plek op het horecaplein. Hier vind je de leukste speelparadijzen in Twente en omgeving. Succes met kiezen!

Gratis springkussens

Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)

Unicorn traktaties

Unicorns zijn bij veel kinderen razend populair. Superleuk om deze unicorn-traktaties met je verjaardag uit te delen! In de klas of gewoon lekker thuis. Ze zien er mooi uit en zijn ook nog eens ontzettend lekker!

Scouting in Twente: de leukste scoutingclubs voor kinderen

Bosspelletjes, kampvuur, speurtochten en avontuur. Op de scouting beleef je van alles! Het is niet alleen leuk, maar ook ontzettend leerzaam én de kids zijn lekker veel buiten. In Twente zijn er genoeg leuke verenigingen om uit te kiezen, in deze blog hebben we ze allemaal verzameld!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!