Restaurant Florilympha
Florilympha is niet zomaar een restaurant, maar een met mogelijkheden!
Dit restaurant is niet alleen gezellig ingericht, maar heeft ook een lekker eigenwijze menukaart. Vol met liefde voor streekeigen producten en verrassende buffetten. Gezinnen hebben hier hier tal van mogelijkheden. Ga bijvoorbeeld lekker een potje midgetgolfen na een wandeling door het Lutterzand. Ga samen klimmen in het naastgelegen klimbos. Er is zelfs een huifkar-halte. Ga mee op de huifkar, de koetsier verteld je onderweg alles over de omgeving!
Het Lutterzand is een prachtig natuurgebied. De Dinkel slingert zich onverstoord door 750 hectare dennenbossen, zandverstuivingen, heide en unieke velden met jeneverbesstruiken. In alle seizoenen is het Lutterzand een ideaal wandel- en fietsparadijs.
In het restaurant kan je uitgebreid à la Carte eten, lekker lunchen of gewoon een kop koffie drinken met huisgemaakte appeltaart. In de serre, op het terras of in de glazen “boshut”. Ook geschikt voor intieme diners, sprankelende bruiloften en informele bedrijfsfeestjes. Klik op de websitebutton voor meer informatie.
Tip: het Lutterzand leent zich ook prima voor een kinderfeestje. Kijk maar eens in onze categorie kinderfeestjes voor de mogelijkheden.
Restaurant Florilympha
Lutterzandweg 16-1
7587 LH De Lutte
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Twente
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Uitkijktorens in Twente
Twente with a view! En een beetje pfieuw, want voor dit prachtige uitzicht moet je wel wat doen. Alle torens bij elkaar zijn namelijk wel 230 meter hoog. Laat jij even weten hoeveel treden dat waren ;)?
Lammetjesdagen in Twente!
In Twente zijn er lammetjesdagen bij verschillende boerderijen en schaapskooien. Welke bezoeken jullie?
Nieuwe traktatie ideetjes!
Omdat je eigen fantasie je soms even in de steek laat; traktatie inspiratie waar de jarige Job of Jet trots de klas mee rond kan!