Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

’t Duvelshofke

Heerlijk zelf fruit en bloemen plukken bij Fruitboerderij 't Duvelshofke! Ga jij ook?

Fruitboerderij ’t Duvelshofke heeft een Landwinkel met veel lekkere producten van het land, en verschillende activiteiten, een kwekerij met veel soorten zomerfruit, waar je van 1 juni tot en met eind september elke middag zelf fruit kunt plukken. Er zijn ook tulpen om te plukken in het voorjaar.

De fruitboerderij heeft allerlei soorten bessen, frambozen, bramen en nog veel meer. Ook kun je leuke workshops volgen, zoals jam maken, zijn er proeverijen of andere leuke groepsactiviteiten zoals weilandgames en er is een boerderijwinkel met eigengemaakte jams, sauzen en ander lekkere Landwinkelproducten. 

Tip: je kunt er ook een leuke sprokkeltocht doen!

Voor meer informatie over de fruitboerderij en de pluk momenten klik je via de roze button door naar de website.

We hebben nog meer leuke uitjes voor je verzameld, kijk daarvoor in de categorie Eropuit!

Fruitboerderij 't Duvelhofke

Duivelsdijk 21

7574 PB Oldenzaal

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Fruitboerderij 't Duvelhofke

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gezocht: een nieuw bruistablet voor Kidsproof Twente

Woon jij midden in Twente, spot je overal leuke kinderactiviteiten en krijg je energie van schrijven, delen en ondernemen? Of ken je zo iemand? Dan zoek ik misschien wel jou!

De lekkerste pannenkoeken van Twente: 14 fijne adresjes met kinderen

Pannenkoeken eten is altijd een goed idee! In Twente vind je heel wat fijne adresjes waar je met het hele gezin kunt aanschuiven.

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

Sinterklaas intochten in Twente

Sinterklaas komt op zaterdag 14 november weer in Nederland! Ook in Twente zal hij weer veel kindjes blij maken met een bezoekje. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in Twente natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!