Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De tocht van OERRR

Een 2 km lange wandeltocht voor kinderen, startend vanaf Pannenkoekenhuis De Stroper.

De tocht van OERRR haal je bij Pannenkoekhoes De Stroper.  Je huurt een tas waarin de opdrachtkaarten zitten. Op de route staan kabouters, bij elke kabouter is een spel, activiteit of een opdracht.

Zo zie je nog eens wat! Want misschien spot je een ree in het hoge gras, springt ‘Bennie de bosmuis’ net voor je voeten langs of ontdek je een echte klimboom. Onderweg kun je in de oude Hooischuur kijken op erve Middelkamp en daar even uitrusten of picknicken aan een picknicktafel. De kipjes willen je vast gezelschap houden.

De wandeltocht is ongeveer 2 km lang en daardoor perfect om ook met jonge kinderen (4+) te wandelen. Ze kunnen onderweg zelf de OERRR-pijlen zoeken, struinen, ontdekken en in bomen klimmen langs de paden. De route gaat grotendeels over onverharde bospaden. Bij vochtig weer kunnen de paden modderig zijn. In de route vind je tips voor bomen klimmen, hutten bouwen, speuren en spelen. Onderweg vind je geen toestellen of activiteiten.

Na de wandeling krijgen de kinderen een echte kabouterdiploma en een glas ranja.
De route is ook te downloaden via de roze websitebutton.

Tip: Pannenkoekhoes De Stroper biedt ook meerdere mogelijkheden voor kinderfeestjes aan!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Pannenkoekhoes De Stroper

Bentheimerstraat 25

7587 ND De Lutte

Openingstijden woensdag t/m zondag 10:00-20:00
Prijs €7,50
Mail direct

Mail direct naar Pannenkoekhoes De Stroper

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Raketavontuur & telescopen

Maak als echte astronaut je eigen raket bij Cosmos Sterrenwacht in de Herfstvakantie

Herfstvakantie bij Oyfo

Er is in de herfstvakantie weer genoeg te doen en te beleven bij Oyfo Techniekmuseum.

Altijd iets te ontdekken in de Museumfabriek

Neem deze herfstvakantie een uniek kijkje achter de schermen in het museum.

Cinekid Film- & Mediafestival

's Werelds grootste film- en mediafestival voor kinderen in de herfstvakantie! Komen jullie ook langs?

Uitgelicht

Skeletje (5+) – een kleurrijk feest over de dood en het leven

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstvakantie met kinderen in Twente

De herfstvakantie is de perfecte vakantie om er lekker op uit te gaan met de kinderen. Deze blog staat vol inspiratie en agenda-tips voor een vakantie vol avonturen! Wat kiezen jullie?

Museumuitjes door heel Nederland

Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!

De leukste Halloween activiteiten met kids in Twente

Halloween is het feest om het einde van de zomertijd te vieren. En natuurlijk ook om lekker te grrrriezelen! Bekijk snel de griezeligste activiteiten voor kinderen in Twente.

Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland

Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief