Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Lasergame kinderfeestje

Een lasergame kinderfeestje bij Bonanza in Denekamp is onvergetelijk voor kinderen!

Het kinderfeestje wordt in het speciaal ingerichte bos gespeeld waar ze kunnen rennen, bukken en schieten. Lekker in de buitenlucht!

Met de camouflage overall, het hoedje en de camouflage schmink zijn het echte soldaten. De kinderen genieten van het lasergamen terwijl jij kunt meekijken en foto’s kunt maken. In de pauze krijgen de kinderen een glas ranja. Je kunt daarnaast zelf een snack meenemen voor de kinderen.

Regent het?
Geen probleem! Kinderen vinden dit juist alleen maar leuker! Door de camouflage overall en de hoed merken ze weinig van de regen. Na afloop trekken ze de overall uit en ze zijn weer zo goed als droog!

Het lasergame geweer is geen laser! Het is een infrarood straal. Hierdoor is dit niet schadelijk voor de kinderen!

Arrangementen
Er zijn verschillende mogelijkheden voor het vieren van je kinderfeestje. Je kunt een uur lasergamen voor €100,00 met 1 tot 10 kids. Wil je liever 1,5 uur in actie komen met je vriendjes, dat kan ook. Een lasergame kinderfeestje van 1,5 uur kost €150,00 met 1 tot 10 kids.

Eten
Het is toegestaan om eigen snacks mee te nemen. Wil je dat de kinderen ook lekker iets warms eten? Door een samenwerking met een restaurant in de buurt (200 meter, “Centropa”) kunnen jullie na het lasergamen naar het restaurant om hier patatjes of pannenkoeken te eten.

Extra optie: menu met pannenkoek , stroop, poedersuiker, inclusief 1 drankje € 5,00 per kind of menu met patat, appelmoes, mayonaise/ketchup, kroket/frikandel/kipnuggets/spareribs inclusief 1 drankje € 5,00 per kind (prijs exclusief lasergame)

Voor het reserveren van een feestje klik je via de website button door naar de site van Bonanza Verhuur.

Tip: nog meer leuke uitjes in Denekamp vind je hier!

Bonanza verhuur

Grensweg 5

7591 NG Denekamp

Openingstijden zie website
Prijs Vanaf € 100 per feestje (1-10 kinderen)
Mail direct

Mail direct naar Bonanza verhuur

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Ontdekkingstocht met workshops bij Saxion Technology Day

Doe mee aan leuke workshops en activiteiten, en ontdek gave moderne technologie!

De 11 leukste boswandelingen met kinderen in Twente

Boswandelingen zijn altijd heerlijk om met de kinderen te maken. In Twente zijn zoveel mooie bossen te vinden. Heerlijk om in het weekend of tijdens de vakantie een boswandeling met kinderen te maken: bijna alle kinderen vinden het geweldig in het bos en iedereen kan even lekker uitwaaien.

7x Zwemmen in de Achterhoek

De Achterhoek staat bekend om zijn adembenemende natuur en pittoreske dorpjes, maar laten we ook de fantastische zwembaden niet vergeten. Laat ons je meenemen naar de 7 zwembaden waar jouw kinderen, en jijzelf, gegarandeerd een onvergetelijke tijd zullen beleven.

Restaurants met indoor-speeltuin

Natuurlijk hartstikke leuk, al die indoor speelparadijzen. Maar zou het niet heerlijk zijn als je er ook echt goed kan lunchen of dineren? Ik kan echt genieten van een portie friet, maar voor een goed bord eten rij ik ook best een stukje verder. Gelukkig kan het gewoon in Twente! De leukste adressen vind je hier. Onderaan staat een link naar een handige kaart. Eet smakelijk & veel plezier!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!