Natuurspeelbos De Klimkuil
Twente is een fijne nieuwe speelplek rijker; Natuurspeelbos De Klimkuil in Wierden!
De Esrand in Wierden is omgetoverd tot een superleuke natuur speeltuin voor kids tot 12 jaar! Een waanzinnig leuk initiatief van Cool Nature.
De Klimkuil ligt in de Esrand, aan de zuidzijde van Wierden. Leerlingen van basisschool Sjaloom hebben zelf een ontwerp gemaakt voor hun Cool Nature natuurspeelplaats.
In De Klimkuil kunnen de kinderen over paden van houtsnippers de speeltuin verkennen. Naast het beklimmen van de uitkijkheuvel of het roetsjen van de kabelbaan, zijn er allerlei speeltoestellen gemaakt van natuurlijke materialen. En uiteraard volop zand en water om mee te spelen.
Dus hop, trek stevige schoenen aan en wat oude kleren die lekker zitten en ga ravotten, kliederen, klimmen en vies en nat worden.
In Wierden vind je een aantal leuke adresjes waar je voor of na je bezoek aan het speelbos fijn even langs kunt. Neem bijvoorbeeld een lekker ijsje bij Atelier Bonvanie of scoor een nieuwe outfit voor de kids bij Kleine Maatjes. En bij Milano kun je terecht voor een heerlijke cappuccino of Italiaanse pizza.
Meer fijne natuurspeelplekjes vind je in onze categorie Eropuit/natuur!
Cool Nature Natuurspeelplaats De Klimkuil
Dokter G.H. Beensweg
7642 Wierden
Openingstijden
vrije toegangLijstjes voor Twente
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
16 tips voor een toffe meivakantie in Twente
Met koningsdag begint de meivakantie extra feestelijk! Wij hebben de leukste uitjes en activiteiten in deze meivakantie voor je verzameld!
5 originele Moederdag verrassingen
Op moederdag moeten de moeders toch echt wel even extra in het zonnetje worden gezet. Naast een ontbijtje op bed, is een knutselwerk natuurlijk altijd leuk. Of wat dacht van deze ideetjes?