
Rugbyclub
Rugby combineert techniek, fysieke kracht, uithoudingsvermogen, snelheid en honderd procent inzet.
Rugby is bij uitstek geschikt voor jonge spelers. Kinderen leren er omgangsvormen: bij rugby staat eerlijk spel, met respect voor elkaar, de tegenstander en de scheidsrechter, voorop.
Daarnaast is het een sport voor iedereen. Bij rugby komt het niet alleen op kracht, je hebt naast sterke kerels ook snelle mannen nodig. Het komt aan op wendbaarheid om tackles te ontwijken, techniek om de bal te trappen en tactiek. Groot of klein, dik of dun, iedereen draagt op zijn manier bij aan het team. In een rugbyteam hebben ze 15 verschillende posities en bij iedereen past een positie!
Je kunt al beginnen met rugby vanaf 4 jaar. Jongens en meisjes spelen samen in een team.
Klik maar eens op de roze websitebutton om te kijken naar de mogelijkheden.
In onze categorie Clubjes vind je nog veel meer leuke ideeën!
ERC '69
Wethouder Horstman Sportpark
7522 PG Enschede
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteBlogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis springkussens
Gaan jouw kids letterlijk stuiteren van springkussens? Op deze plekken kun je gratis bouncen op echte 'airmountains'. Ondertussen geniet jij van een sapje en hapje op het terras, daar zit je vast om te springen ;)
Alles voor een heerlijke zomervakantie met kids in Twente!
Of je nu van actie houdt, dol bent op de natuur of juist graag je creatieve talenten ontdekt, bij Kidsproof Twente vinden jullie gegarandeerd iets waar het hele gezin van kan genieten. Dus trek die slippers aan, smeer je in met zonnebrandcrème en laat je verrassen
50 dingen die je thuis kunt doen met kids
Zit je even thuis? Wij verzamelden wel 50 leuke tips en ideeën om binnenshuis met kinderen te doen.