Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Een zand- en water speelplaats, speeltuinen, een trampoline en een boomhut! Wat wil je nog meer?!

Bij Pannenkoekenboerderij Erve Brooks kunnen de kinderen zich echt heerlijk uitleven. In de leuke buitenspeeltuin is een grote airtrampoline, waar je lekker op kunt springen.

Binnen vind je een “Hooiberg” voor de kleintjes tot 4 jaar en een “Steltenberg” voor de oudere kinderen van 4 tot ongeveer 12 jaar. Deze laatste heeft zelfs drie verdiepingen en twee overdekte ruimtes voor nog meer speelplezier!

Een paar minuutjes verderop bij museumboerderij “Erve Niehof” is een grote zand- en waterspeelplaats waar de kinderen kunnen kliederen met water en zand. En er is een echte boomhut met een glijbaan! Ze hebben een gezellig terras waar je heerlijk koffie kunt drinken of een ijsje eten.

En je zou het bijna vergeten te vertellen, maar bij Erve Brooks kun je natuurlijk lekkere pannenkoeken en poffertjes eten! Voor de menukaart klik je, via de roze button, door naar de website.

Tip: Nog even actief bezig zijn? Ga door het ‘Blote voetenland’ of ga het ‘Avonturenpad’ op. Ook leuk voor een kinderfeestje!

Op zoek naar een pannenkoekenhuis in Enschede, Hengelo of De Lutte? Kijk dan in onze categorie Uit eten!

Naar de website

Deel deze tip:

Deel via e-mail

Mail deze tip naar een vriend(in)

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Erve Brooks

Broekhuisdijk 5

7275 CB Gelselaar

Openingstijden Pannenkoekenboerderij 'Erve Brooks' is dagelijks geopend van 10:00 tot 19:30 uur.
Museumboerderij 'Erve Niehof' is dagelijks geopend van 10:00 tot 18:30.
Prijs Kinderpannenkoek vanaf € 4,50
Naar de website
Mail direct

Mail direct naar Erve Brooks

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Op zoek naar het leukste kinderfeestje?

Posted on 6 januari 2025

De maand september staat bij Kidsproof Twente in het teken van kinderfeestjes. Alle kinderen die de afgelopen periode jarig zijn geweest, gaan nu volop op zoek naar de tofste feestjes om hun verjaardag te kunnen vieren. Hieronder alvast wat tips...
Lees meer

Zo krijg je de mooiste schoolfoto’s

Posted on 7 januari 2025

De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!

Bij Sgoolfotografie doen ze dat, samen met leerkrachten én ouders. Zo krijg je écht leuke schoolfoto's. Lees even door tot het einde om te zien hoe je via Sgoolfotografie bovendien kans maakt op een Donald Duck-abonnement!
Lees meer

IJsbellen maken

Posted on 6 januari 2025

Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze binnen no-time zelf.
Lees meer

6x leuke binnenzwembaden in Twente

Posted on 24 december 2024

Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.
Lees meer