IJsbellen maken
6 januari 2025
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze binnen no-time zelf.In het theater een film kijken van Filmhuis Hengelo. Hoe leuk is dat!
De films die door dit filmhuis worden verzorgd, kun je zien in de Asito-zaal van het Rabotheater.
Films
In de schoolvakanties draaien ze mooie familiefilms die nergens anders in Hengelo te zien zijn. Hoe gaaf is dat! De voorstellingen beginnen meestal om 14:00 uur. Op hun website vind je alle info over de actuele aanvangstijden en reserveringen. Via de roze button klik je door naar hun website.
Het leuke aan dit filmhuis is de persoonlijke benadering voor, tijdens en na de film, waardoor je je echt thuis voelt. Da’s pas gezellig!
Kinderfeestje
Hoe leuk is om het je kinderfeestje hier te vieren en na de film een kijkje te nemen bij de operateursruimte waar de films worden gedraaid en uitleg krijgen van de operateur. Dat is pas stoer en uniek!
Tip: kijk in onze Uitagenda en Eropuit categorie voor nog meer leuke uitjes!
Deel deze tip:
Beursstraat 44
7551 HV Hengelo
6 januari 2025
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze binnen no-time zelf.7 januari 2025
De basisschooltijd is een bijzondere periode. Zó mooi om van elk jaar van je kind op de basisschool een écht leuke schoolfoto te hebben voor later!6 januari 2025
De maand september staat bij Kidsproof Twente in het teken van kinderfeestjes. Alle kinderen die de afgelopen periode jarig zijn geweest, gaan nu volop op zoek naar de tofste feestjes om hun verjaardag te kunnen vieren. Hieronder alvast wat tips...24 december 2024
Zwemkleding aan, handdoek mee en plonsen maar! Bij een van de vele binnenbaden in Twente kun je heerlijk vrij zwemmen met de kinderen. In deze leuke binnenzwembaden kun je recreatief zwemmen met kinderen in en om Enschede, Hengelo, Almelo en Oldenzaal.