
Fluisterbootje huren
Huur een fluisterbootje bij vakantiepark Mölke en ervaar de prachtige Reggestreek.
Vaar op eigen houtje met 4 a 10 km/uur over de Regge en ontdek de bijzondere en rustige omgeving. De bootjes hebben geen roer maar een gewoon stuur. Hierdoor zijn ze eenvoudig te besturen. Jij kan het ook! De bootjes kun je per uur reserveren. De fluisterbootjes zijn voorzien van elektromotoren en zijn hierdoor “fluisterstil” en zeer milieuvriendelijk.
Varen met kinderen?
De bootjes hebben een platte bodem en zijn dus vrij stabiel. Het water in de grachten en het meer is slechts 1 meter diep. Zeer geschikt voor gezinnen met kinderen. Een kinderwagenbak, buggy of maxi-cosi kan op de bodem van de boot staan.
Kijk voor bezienswaardigheden langs de vaarroute en leuke arrangementen op de website via de roze button.
Tip: Op zoek naar een clubje om te gaan sporten, knutselen, muziek te maken? Wij hebben ze voor je verzameld!
Mölke
Molendijk 107
7466 PD Nijverdal
Openingstijden
zie websitePrijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een heerlijk dagje weg in Osnabrück!
Een ideale bestemming voor een city-trip met kids. Voor avontuur, ontspanning, lekker shoppen en andere bijzondere ontdekkingen. In deze blog tippen we je de leukste uitjes.
Nieuwe Hotspotgids Twente
Joehoe! Hij is er weer, de Twentse hotspotgids. Vol met de leukste tips, handig om mee te nemen!
Twickel vlonderpad wandeling
Maak een heerlijke wandeling over landgoed Twickel. Met op de route een restaurant met speeltuin, een museumboerderij, een kasteel en watermolen!